Kamila Bachula

Holistyczne podejście do zdrowia – Ajurweda – Joga śmiechu

Ajurweda Zrozumieć i pokochać swoje ciało

mini KURS – Oczyszczanie z Ajurwedą ze wsparciem Zdrowej Brzózki

Czy odczuwasz w swoim ciele i umyśle zamulenie? Czy brakuje Ci energii? A może Twoje ciało wyrzuca Ci różne nieprzyjemne i nawracające dolegliwości, wołając już o konkretną pomoc? Jeśli czujesz, że to już czas podjąć konkretne kroki, aby sobie pomóc, zapraszam Cię na oczyszczanie z Ajurwedą. Kurs, który stworzyłam w trakcie swojego oczyszczania, pomoże Ci zrozumieć na czym polega cały proces, ale również przeprowadzi Cię przez niego krok po kroku. Detoks Twoje ciała przełoży się na jaśniejsze myślenie i samopoczucie. To będzie duży krok w kierunku poznania siebie i swoich potrzeb. Zatem do dzieła!

Ajurweda zaleca regularny detoks ciała dwa razy do roku, ciepłą wiosną i ciepłą jesienią. To właśnie wtedy w naturze panuje energia sprzyjająca oczyszczaniu, ponieważ w tym czasie odbywają się naturalne porządki i przemiany. Jesienią energia schodzi w dół, drzewa gubią liście, a my gubimy włosy 😉 i jest to naturalny proces oczyszczania starego, aby zrobić miejsce na nowe. Wiosną z kolei energia pobudza wszystko ponownie do życia, wszystko jest dynamiczne, odradza się i to też sprzyja procesowi oczyszczania naszych ciał. Dlaczego Ajurweda zaleca, aby oczyszczanie przeprowadzić kiedy jest ciepło? Ponieważ podczas procesu, kiedy redukujemy wszelkie stymulanty takie jak kawa, cukier, mąka, mięso, może nam być po prostu zimno. A jeśli dodatkowo pogoda jest też chłodna to cały proces jest mocniej dotkliwy i nieprzyjemny. Na szczęście Ajurweda przez ponad 5 tysięcy lat dba o komfort i zdrowie człowieka, również podczas takich zabiegów jak oczyszczanie, dając gotowe narzędzia, które wspierają przejść przez ten czas pomyślnie.

Temat detoksu ciała pojawiał się już w moim życiu kilkukrotnie. Testowałam na sobie różne kuracje, takie jak kuracja ryżem (klik), kuracja sokiem z selera naciowego (klik), kuracja sokiem z cytryny (klik), czy też post przerywany. Każda z tych praktyk przynosiła mi nowe obserwacje ciała, dzięki czemu lepiej siebie poznawałam, jednak czegoś mi w tym wszystkim brakowało. Kiedy doświadczyłam mojego pierwszego oczyszczania z Ajurwedą, już wiedziałam czego mi brakowało w moich poprzednich kuracjach. Brakowało mi holistycznego podejścia, czyli oczyszczania na poziomie zarówno ciała, umysłu i duszy. Teraz nie wyobrażam sobie, żeby nie zatroszczyć się o te wszystkie moje części jednocześnie również podczas kuracji oczyszczającej.

Aby zachować lub odzyskać zdrowie, trzeba pożegnać to co stare i zbędne zarówno na poziomie ciała, umysłu i duszy. Czy czujesz gotowość do tego procesu?

Chętnie będę Cię w nim wspierać korzystając z mojego doświadczenia.

Każda forma oczyszczania jest dla naszego ciała nie lada wysiłkiem. Kiedy redukujemy z diety produkty, które są obciążające ciało i wprowadzamy zioła lub soki, które mają wyciągnąć z jego zakamarków różne toksyny i złogi, ciało przekierowuje większość swojej energii, aby wesprzeć ten proces. Dzięki Ajurwedzie poznałam narzędzia, które wspierają proces detoksu ciała i pomagają przejść przez niego łagodniej.

Wszystkie te narzędzia wspierające proces oczyszczania są zawarte w kursie. Dodatkowo dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy na FB, gdzie możesz zadawać pytania i otrzymywać wsparcie ode mnie i innych osób przechodzących przez ten sam proces co ty.

Ajurweda zaleca 21 dni oczyszczania, ponieważ jest to optymalny czas na zapisanie nowych nawyków, które będą nam służyć. Powtarzając pewien schemat każdego dnia i wprowadzając rytm zgodny z naturalnym rytmem dobowym, uczymy się tego co nam służy, jednocześnie rozpoznając nawyki, które nam nie służyły. Jednak to Ty decydujesz jak długo chcesz kontynuować swoje oczyszczanie. Potrzebny jest tydzień, aby zauważyć jakieś efekty i lepiej poznać siebie.

Wykupując kurs o oczyszczaniu z Ajurwedą otrzymujesz:

  • ponad 2 godzinne nagranie, w którym objaśniam dokładnie krok po kroku jak się przygotować, jak przejść przez oczyszczanie oraz jak z niego wyjść
  • pliki pdf, w których są spisane najważniejsze informacje
  • mój dziennik z oczyszczania w formie nagrania, w którym opowiadam jak sobie radzę lub nie radzę w trakcie oczyszczania
  • dostęp do zamkniętej grupy na FB, na której możesz zadawać mi pytania – jest to grupa wsparcia podczas procesu

Twoja inwestycja w siebie to 333 zł.

– kupując kurs, dostajesz wiedzę o tym jak łagodnie przeprowadzić oczyszczanie swojego ciała, umysłu i duszy

– kupując kurs otrzymujesz również moje doświadczenie z kuracji oczyszczających

Zatem skorzystaj z okazji i zadbaj o siebie.

Pozwól sobie wrócić do swojego domu, czyli dobrego samopoczucia i połączenia ze sobą.

Twoje zdrowie zależy od Ciebie i tego jak się o siebie troszczysz, a Ajurweda wie doskonale jak to zrobić z głową i skutecznie. Możesz jej zaufać.

Aby wykupić kurs

  • zrób przelew na konto:

Kamila Bachula

19 1020 4405 0000 2102 0346 8113

  • i napisz do mnie wiadomość mailową załączając dowód wpłaty w temacie wpisując kurs oczyszczanie – adres zdrowabrzozka@gmail.com

Zapoznaj się z pierwszą częścią nagrania z kursu – dowiesz się dlaczego Ajurweda zaleca regularne oczyszczanie.

Wysłuchaj nagranie z pierwszego dnia mojego oczyszczania. To dzień zarówno pełen entuzjazmu jak i dyskomfortu.

Co się u mnie zmieniło po dotychczasowym oczyszczaniu?

Zapoznaj się ze spisem treści miniKURSU:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamila Bachula - szczęśliwa żona i mama, z wykształcenia jest nauczycielem języka angielskiego, ale z zamiłowania tworzy bloga Zdrowa Brzózka, który powstał z potrzeby serca. W 2009 roku weszła do niestety rosnącego w liczbę grona CUdaków za sprawą zdiagnozowanego schorzenia Colitis Ulcerosa (WZJG). Świadomie szukając przyczyny tej choroby autoimmunologicznej odkrywa świat holistycznego podejścia do zdrowia, które mówi, że człowiek składa się nie tylko z ciała, ale i umysłu i duszy. Narzędziami stosowanymi przez Kamilę, które skutecznie jednoczą ciało, umysł i duszę, są Ajurwedą (starożytna medycyna indyjska) oraz joga i śmiechoterapia.