Kamila Bachula

Holistyczne podejście do zdrowia – Ajurweda – Joga śmiechu

Jestem tym, co myślę

Wyobraź sobie Nowy Świat

Wyobraź sobie NOWY ŚWIAT

Czy jesteś zadowolona/ -ny z tego jak wygląda obecnie świat? Jeśli nosisz w sobie takie poczucie wewnętrznej niezgody na to co jest, możesz temu zaradzić, wyobrażając sobie, czyli kreując Nowy Świat, który będzie z Tobą zgodny. Skoro nasze myśli i emocje materializują nasze pragnienia, to skorzystajmy z tej mocy w szczytnym celu, kreując Nową Ziemię. Właśnie teraz, podczas nowiu księżyca zasiewamy wszystko to, czego chcemy doświadczać. Jak to zrobić?

Od dziecka noszę w sobie taką wewnętrzną niezgodę na otaczający mnie świat.

Zawsze dziwiła mnie wszelka przemoc, najpierw ta, którą widziałam w filmach, potem ta, którą widziałam w świecie rzeczywistym. Zachodziłam w głowę, ucząc się historii świata i Polski, jak człowiek mógł zgotować tak okrutny los drugiemu człowiekowi… Nie rozumiałam kar, którymi wielokrotnie byłam traktowana w domu, czy w szkole. Nie mogłam pojąć, dlaczego rówieśnicy w szkole są dla siebie tak okrutni, przekraczając wielokrotnie z premedytacją granice innych uczniów oraz nauczycieli. Boli mnie brak szacunku pracodawców do pracowników i odwrotnie. Robi mi się niedobrze, gdy słucham zakłamanych  polityków i duchownych, którzy manipulują ludźmi na swoją korzyść. Gdy spaceruję po lesie i widzę śmieci, z bólu często zabieram, tyle ile jestem w stanie wynieść.

Część z Was powie, że jestem naiwna i zbyt miękka… Wielokrotnie to słyszałam od znajomych, że w życiu trzeba być twardą suką, aby przeżyć i coś z tego życia mieć…

A ja głęboko w sobie noszę takie przekonanie, że potrafimy żyć inaczej, tylko zapomnieliśmy jak to zrobić. Czuję bardzo wyraźnie, że idą wielkie zmiany na naszej planecie. To już się dzieje – wystarczy wyłączyć telewizor i posłuchać wartościowych ludzi i wiarygodnych informacji. Jak ich znaleźć? Wystarczy rozbudzić w sobie takie prawdziwe pragnienie poznania prawdy, a te informacje napłyną do Ciebie same. Tak to właśnie działa kochani. Jest to Uniwersalne Prawo Wszechświata. Co nosisz w sercu, tego doświadczasz w zewnętrznym świecie.

Jeśli pragniesz zmian, bo obecny stan rzeczy już tak bardzo Cię męczy, zacznij kreować swoją nową rzeczywistość i Nowy Świat dla wszystkich na tej planecie. Właśnie teraz, w czasie nowiu księżyca, nasze intencje mają największą siłę kreacji. To nie są jakieś zabobony – też tak kiedyś myślałam. To są pradawne rytuały naszych przodków, o których zapomnieliśmy. W nów zasiewamy, a w pełnię zbieramy plony. Więcej w tym temacie przeczytacie na blogu Moonset Story – Astrologia Pełni (klik) 

Zatem dołączmy się dzisiaj (20 czerwca 2020) do globalnej medytacji o godz. 22:00 i kreujmy nową rzeczywistość na Ziemi. Wystarczy w ciszy i skupieniu zrobić kilka głębokich oddechów, aby rozluźnić ciało i uwolnić umysł od zbędnych myśli, a następnie wypowiadać na głos lub w myślach, to jakich zmian pragniemy doświadczać. Aby wzmocnić naszą kreację, możemy wzbudzić wewnętrzną radość i wdzięczność tak, jakbyśmy już tego doświadczali.

Kolejna globalna medytacja jest jutro 21.06.2020 o godz. 8:40, a następna 30.06.2020 o godz. 7:45. We wspólnej medytacji jest potężna moc, a jej wpływ jest widoczny na rezonansie Schumanna, który mierzy częstotliwość (wibracje) naszej planety Ziemi.

Medytację kreowania Nowego Świata możemy powtarzać sobie codziennie, kreując przy okazji swoją świetlaną przyszłość 😉

Nowy Świat jest w zasięgu naszej ręki kochani 🙂

Świat, w którym wolność to stan naszej świadomości, do której każdy ma prawo.

Świat, w którym praktykowana jest prawdziwa demokracja, a świadomi obywatele z pełną odpowiedzialnością troszczą się o siebie nawzajem.

Świat bez polityków i partii politycznych, a jedynie z przedstawicielami obywateli, którzy są kompetentnymi specjalistami w swoich dziedzinach oraz ludźmi czystego serca i czystych intencji.

Świat wolny od obecnego, ograniczającego świadomość systemu edukacji, na którego miejsce powstaje nauczanie o prawdziwym życiu, bez systemu oceniania, gdzie dzieci łatwo i szybko poznają i rozwijają swoje indywidualne zainteresowania.

Świat, w którym ekologiczne życie, czyste i zdrowe pożywienie, czysta woda i czyste środowisko to normalny stan rzeczy, a nie luksusowy towar, dostępny jedynie dla wybranych.

Świat, w którym głód to stan, którego doświadczamy, jedynie z własnej woli, w celu świadomego oczyszczenia organizmu. Świat wolny od marnowania pożywienia.

Świat wolny od zabijania innych czujących istot w celu konsumpcyjnym i jakimkolwiek innym.

Świat, gdzie wszyscy mają dostęp do darmowej energii pochodzącej z żywiołów Matki Ziemi.

Świat, w którym istnieje gwarantowany dochód dla wszystkich bez wyjątku, który pokrywa wszelkie potrzeby spokojnego, radosnego i wieloletniego życia.

Świat, w którym zdrowie to normalny i stały stan naszego organizmu.

Świat, gdzie ludzka świadomość duchowa i mentalna jest wysoko rozwinięta, a empatia, szacunek do siebie, wzajemne zrozumienie, braterstwo i jedność to nasz chleb powszedni.

To wszystko jest możliwe, tylko pozwólmy sobie na to.

Miłość * Braterstwo * Jedność

Radość * Obfitość * Dobro

Pokój * Zaufanie * Świadomość

Jeżeli taka forma medytacji nie współgra z Tobą, możesz wypowiadać lub słuchać Modlitwy Dwóch Serc – Modlitwa Dziękczynna, którą zamieściłam pod koniec wpisu

Jak trwoga, to do Boga (klik).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamila Bachula - szczęśliwa żona i mama, z wykształcenia jest nauczycielem języka angielskiego, ale z zamiłowania tworzy bloga Zdrowa Brzózka, który powstał z potrzeby serca. W 2009 roku weszła do niestety rosnącego w liczbę grona CUdaków za sprawą zdiagnozowanego schorzenia Colitis Ulcerosa (WZJG). Świadomie szukając przyczyny tej choroby autoimmunologicznej odkrywa świat holistycznego podejścia do zdrowia, które mówi, że człowiek składa się nie tylko z ciała, ale i umysłu i duszy. Narzędziami stosowanymi przez Kamilę, które skutecznie jednoczą ciało, umysł i duszę, są Ajurwedą (starożytna medycyna indyjska) oraz joga i śmiechoterapia.