Kamila Bachula

Holistyczne podejście do zdrowia – Ajurweda – Joga śmiechu

Zrozumieć i pokochać swoje ciało

Konsultacje CUD – Ciało – Umysł – Dusza

„Kama, bardzo Ci dziękuję. Po rozmowach z Tobą tak dobrze się czuję. Mogłabyś robić to za pieniądze.” Takie słowa usłyszałam po rozmowie z moją przyjaciółką i nagle przyszło do mnie zrozumienie i takie wewnętrzne poczucie, że tak, to jest prawda. Pragnę poinformować was moi kochani, że otwieram zapisy na konsultacje inspiracyjne w tematach, które poruszam na swoim blogu Zdrowa Brzózka. Czuję, że drzemie we mnie ogromny potencjał pomocy i inspiracji, który zaczyna się teraz odważniej rozpakowywać. Często się słyszy, że kobiety po urodzeniu dziecka przechodzą swego rodzaju transformację i coś w tym musi być. Dopiero teraz, kiedy tak naprawdę czasu na realizację siebie jest zdecydowanie mniej, pojawiła się we mnie odwaga i wewnętrzna potrzeba na rozwinięcie skrzydeł.

Zatem niech się dzieje…

Zakres moich konsultacji obejmuje cały CUD czyli ciało, umysł i dusze, bo tylko holistyczne podejście do człowieka ma sens i przynosi rzeczywiste rezultaty. W tych obszarach sama pracuje też ze sobą od kilku lat i chętnie podzielę się z Tobą moim doświadczeniem. Jestem osobą wysoko wrażliwą, co uważam już teraz za ogromny atut, który ułatwia mi czytanie między wierszami oraz odczucie szczerego współczucia dla mojego rozmówcy. Potrafię słuchać z uważnością. Potrafię również kontaktować się ze swoją intuicją, która podpowiada mi trafne porady dla znajomych. Na pewno też podpowie coś dla Ciebie 😉

Jeśli czujesz, że to już najwyższy czas, aby uporać się ze swoimi niekorzystnymi nawykami żywieniowymi, zapraszam na konsultację. Sama pracuję z nimi od kilku lat i chętnie podzielę się z Tobą moimi wnioskami, a szczególnie moimi ostatnimi odkryciami w relacji z jedzeniem.

Jeśli czujesz, że Twoja głowa robi co chce i myśli co chce, bez Twojej kontroli, doskonale Cię rozumiem. Też tam byłam i jeszcze nie raz wpadam w ten kołowrotek, ale już wiem jak sobie pomóc, aby z niego wyjść i zaznać ulgi.

Jeśli czujesz, że Twoje ciało niedomaga, a przeróżne nawracające objawy i bóle nawarstwiają się. Pomogę Ci zrozumieć, że jest to język, za pomocą którego Twoje ciało chce Ci coś zakomunikować. Spojrzymy na objawy ciała z całkiem innej perspektywy, która może być dla Ciebie odkrywcza.

Jeśli czujesz wewnętrzna potrzebę zmiany czegoś w swoim życiu, ale nie bardzo wiesz od czego zacząć, zapraszam na konsultację ze mną. Razem na pewno będzie nam łatwiej ustalić te pierwsze kroki do zmian. 

Przed naszym spotkaniem będę Cię prosić o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże mi Ciebie lepiej poznać i tym samym pomoże mi się przygotować do naszego spotkania.

Zapoznaj się z pytaniami z ankiety:

 1. Co zmotywowało Cię do skontaktowania się ze mną i umówienia się na konsultację?
 2. Z jakim tematem chcesz popracować podczas naszego spotkania? Jeśli jest to problem zdrowotny, opisz proszę jego objawy najdokładniej jak potrafisz.
 3. Czy stosowałaś/ -łeś jakieś zmiany w swoim żywieniu w celu poprawy swojego zdrowia? Jeśli tak, napisz jakie. Czy podjęte zmiany żywieniowe przyniosły jakieś efekty?
 4. Czy zaobserwowałaś/ łeś jakieś reakcje alergiczne lub zaburzenia w trawieniu (wzdęcia, gazy, skurcze, biegunki, zatwardzenia) po konkretnych pokarmach? Po jakich? 
 5. Czy zauważasz u siebie jakieś niekorzystne dla ciebie nawyki żywieniowe? Jeśli tak, podaj proszę jakie?
 6. Czy pracowałaś/ -łeś kiedykolwiek ze swoimi emocjami? Jeśli tak, napisz jakich metod używałaś/ -łeś i jak się z nimi czułaś/ -łeś w praktyce. 
 7. Czy korzystałaś/ -łeś z psychoterapii, czy była to praca we własnym zakresie?
 8. Czy pracowałaś/ -łeś kiedykolwiek ze swoimi przekonaniami, czyli utartymi schematami myślowymi? Przykładowo: chłopaki nie płaczą lub złość piękności szkodzi. Jeśli tak, opisz proszę w jaki sposób z nimi pracowałaś/ -łeś.
 9. Czy uprawiasz jakiś sport? Jeśli tak, podaj proszę jaki i jak często?
 10. Czy potrafisz rozpoznawać reakcje swojego ciała podczas doświadczania silnych emocji? Czy zauważasz jakieś powtarzające się schematy połączenia objawów w ciele i emocji?
 11. Czy praktykowałaś/ -łeś kiedykolwiek medytację, czy pracę z oddechem lub inne techniki wyciszania umysłu? Jeśli tak, podaj proszę jakie i jak się podczas tych praktyk czułaś/ -łeś?

Aby umówić się ze mną na konsultację:

Napisz do mnie na adres mailowy zdrowabrzozka@gmail.com

W temacie wiadomości napisz proszę „konsultacja CUD”.

W odpowiedzi otrzymasz ode mnie ankietę w pliku otwartym do uzupełnienia.

Wypełnioną ankietę będę potrzebować minimum 3 dni przed naszym spotkaniem.

Ustalimy termin naszego spotkania.

Wymiana energetyczna wynosi 222 zł za godzinę.

Dlaczego taka dziwna kwota? Ponieważ wierzę, że cyfry i ich zestawienie ma znaczenie i wpływ na nasze życie. O tym również możemy porozmawiać na naszym spotkaniu jeśli chcesz.

Wpłaty możesz dokonać na moje konto:

19 1020 4405 0000 2102 0346 8113

Kamila Bachula

Mój czas jest teraz niezwykle cenny, a moim priorytetem jest czas dla synka, dlatego terminy na konsultacje będą dość ograniczone. Natomiast wierzę że, wszystko ma swój czas i miejsce. Jeśli jest nam pisane, aby się spotkać, to tak też się stanie i wydarzy się to we właściwym na to czasie 😉

fbt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamila Bachula - szczęśliwa żona i mama, z wykształcenia jest nauczycielem języka angielskiego, ale z zamiłowania tworzy bloga Zdrowa Brzózka, który powstał z potrzeby serca. W 2009 roku weszła do niestety rosnącego w liczbę grona CUdaków za sprawą zdiagnozowanego schorzenia Colitis Ulcerosa (WZJG). Świadomie szukając przyczyny tej choroby autoimmunologicznej odkrywa świat holistycznego podejścia do zdrowia, które mówi, że człowiek składa się nie tylko z ciała, ale i umysłu i duszy. Narzędziami stosowanymi przez Kamilę, które skutecznie jednoczą ciało, umysł i duszę, są Ajurwedą (starożytna medycyna indyjska) oraz joga i śmiechoterapia.