Kamila Bachula

Holistyczne podejście do zdrowia – Ajurweda – Joga śmiechu

CUdaczne historie

Historia Beaty – CUdaczne historie

Historia Beaty – CUdaczne historie

Choroba jelit była największym koszmarem mojego życia, który w końcu mnie dopadł.

Na Crohna chorowała moja kochana Babcia. Dorastałam – będąc świadkiem Jej cierpienia, kilkunastu operacji, kalectwa i w końcu śmierci.

Po długim czasie chorowania bez diagnozy, straty 15 kg i domowym areszcie z powodu krwawych biegunek – w końcu usłyszałam wyrok:

COLITIS ULCEROSA

Szybko odstawiłam wszystkie medykamenty i zaczęłam szukać dróg alternatywnych. Były zioła, suplementy, akupunktura, Moksa, vilcacora, Reishi, dieta płynna, bezglutenowa, bezmleczna, Paleo, oleje i wiele, wiele innych ….

Leczenie nie przyniosło żadnego rezultatu. Leki wywołały tylko uczulenie – ale nie pomogły.

W końcu jednak trafiłam na spotkanie ludzi, którzy wyleczyli się z poważnych chorób (głównie nowotworowych) dzięki różnym niekonwencjonalnym metodom.

Tam poznałam Totalną Biologię. Zaczęłam zgłębiać jej teorię i szukać dowodów na jej skuteczność.

I wtedy nastąpił CUD. Wyzdrowiałam – uświadamiając sobie przyczynę mojej choroby leżącą w psychice (nieprzepracowanych emocjach).

Sukcesywnie ustępowały wszystkie objawy choroby. Dziś jestem ZDROWA. Nawet przez moment nie myślę, że to chwilowa remisja.

Robię co chcę! Jem co chcę! Piję co chcę! Żadnych ograniczeń! Wróciło zdrowie!

Od roku zgłębiam fenomen Totalnej Biologii. Posiadam nie tylko wiedzę, ale też certyfikaty licznych szkoleń, kursów i warsztatów, dzięki którym mogę pomagać innym osobom.

Może to dziwnie brzmi, ale WZJG zmieniło moje życie. Na lepsze! Jest lepiej niż było przed zachorowaniem 🙂

Beata Nowak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamila Bachula - szczęśliwa żona i mama, z wykształcenia jest nauczycielem języka angielskiego, ale z zamiłowania tworzy bloga Zdrowa Brzózka, który powstał z potrzeby serca. W 2009 roku weszła do niestety rosnącego w liczbę grona CUdaków za sprawą zdiagnozowanego schorzenia Colitis Ulcerosa (WZJG). Świadomie szukając przyczyny tej choroby autoimmunologicznej odkrywa świat holistycznego podejścia do zdrowia, które mówi, że człowiek składa się nie tylko z ciała, ale i umysłu i duszy. Narzędziami stosowanymi przez Kamilę, które skutecznie jednoczą ciało, umysł i duszę, są Ajurwedą (starożytna medycyna indyjska) oraz joga i śmiechoterapia.