Jestem tym, co myślę

Wschód słońca 25-10-19

O tej porze roku Słońce wstaje o bardzo komfortowej godzinie. Wystarczy być pół godzinki przed wschodem, aby doświadczyć magii kolorów na niebie!

Wskoczyłam na rower, pięć minut i jestem w moim ulubionym miejscu w Tarnowie na podziwianie wschodu. Całe miasto już wstało, ruch na drogach i chodnikach jak w środku dnia. Każdy zajęty swoimi sprawami… A ja z głową w chmurach pruję w kierunku Przystani Kantoria, aby się zatrzymać i powitać nowy dzień 🙂

Magia kolorów, zachwyt dla serducha i świeżość poranka. Idealne rozpoczęcie dnia.

Wstające Słońce przebudziło ptaki, które głośno mnie przywitały 😀

Kuknij co dobrego jeszcze na Zdrowej Brzózce 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kamila Bachula - szczęśliwa mężatka, z wykształcenia jest nauczycielem języka angielskiego, ale z zamiłowania tworzy bloga Zdrowa Brzózka, który powstał z potrzeby serca. W 2009 roku weszła do niestety rosnącego w liczbę grona CUdaków za sprawą zdiagnozowanego schorzenia Colitis Ulcerosa (WZJG). Świadomie szukając przyczyny tej choroby autoimmunologicznej odkrywa świat zdrowego żywienia i zrównoważonego stylu życia, czego rezultatem jest blog Zdrowa Brzózka. Kamila kocha jogę i podróże motocyklowe, uwielbia gotować dla siebie i bliskich, ale także lubi wiedzieć co je.