Kamila Bachula

Holistyczne podejście do zdrowia – Ajurweda – Joga śmiechu

Jestem tym, co myślę

Wschód słońca 25-10-19

O tej porze roku Słońce wstaje o bardzo komfortowej godzinie. Wystarczy być pół godzinki przed wschodem, aby doświadczyć magii kolorów na niebie!

Wskoczyłam na rower, pięć minut i jestem w moim ulubionym miejscu w Tarnowie na podziwianie wschodu. Całe miasto już wstało, ruch na drogach i chodnikach jak w środku dnia. Każdy zajęty swoimi sprawami… A ja z głową w chmurach pruję w kierunku Przystani Kantoria, aby się zatrzymać i powitać nowy dzień 🙂

Magia kolorów, zachwyt dla serducha i świeżość poranka. Idealne rozpoczęcie dnia.

Wstające Słońce przebudziło ptaki, które głośno mnie przywitały 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamila Bachula - szczęśliwa żona i mama, z wykształcenia jest nauczycielem języka angielskiego, ale z zamiłowania tworzy bloga Zdrowa Brzózka, który powstał z potrzeby serca. W 2009 roku weszła do niestety rosnącego w liczbę grona CUdaków za sprawą zdiagnozowanego schorzenia Colitis Ulcerosa (WZJG). Świadomie szukając przyczyny tej choroby autoimmunologicznej odkrywa świat holistycznego podejścia do zdrowia, które mówi, że człowiek składa się nie tylko z ciała, ale i umysłu i duszy. Narzędziami stosowanymi przez Kamilę, które skutecznie jednoczą ciało, umysł i duszę, są Ajurwedą (starożytna medycyna indyjska) oraz joga i śmiechoterapia.