Jestem tym, co myślę

Wschód słońca 09-08-2019

Wschód słońca 09-08-2019

Kochani, od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie, a jeszcze bardziej po sercu, żeby doświadczyć gdzieś pięknego wschodu słońca. Zainspirowana Joanną S-Grzybowską (klik) i jej codziennymi wschodami w Sopocie postanowiłam znaleźć takie miejsce w Tarnowie. Morza tutaj nie mamy, ale widoki zachwycają 😀 Zapraszam na zdjęcia i zachęcam wszystkich do takiego doświadczenia.

Zapowiadało się niewinnie 😉 Słońce wstało dzisiaj o 5:16, ale blokowisko na horyzoncie skutecznie opóźniło to piękne widowisko. Na szczęście chmury na niebie pięknie pokazały odbicie kolorów wstającego Słońca!

Woda również odbijała kolory wschodzącego słońca 🙂

I nagle Słońce zaczęło się uśmiechać nad budynkami!

A potem było jeszcze piękniej i piękniej…

Zjawiskowa chmura naszła na Słońce, delikatnie pokropiła i zakończyła ten cudowny spektakl Matki Natury <3

Pięknego dnia Kochani <3

Kuknij co dobrego jeszcze na Zdrowej Brzózce 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kamila Bachula - szczęśliwa mężatka, z wykształcenia jest nauczycielem języka angielskiego, ale z zamiłowania tworzy bloga Zdrowa Brzózka, który powstał z potrzeby serca. W 2009 roku weszła do niestety rosnącego w liczbę grona CUdaków za sprawą zdiagnozowanego schorzenia Colitis Ulcerosa (WZJG). Świadomie szukając przyczyny tej choroby autoimmunologicznej odkrywa świat zdrowego żywienia i zrównoważonego stylu życia, czego rezultatem jest blog Zdrowa Brzózka. Kamila kocha jogę i podróże motocyklowe, uwielbia gotować dla siebie i bliskich, ale także lubi wiedzieć co je.