Kamila Bachula

Holistyczne podejście do zdrowia – Ajurweda – Joga śmiechu

Jestem tym, co myślę

Wschód słońca 09-08-2019

Wschód słońca 09-08-2019

Kochani, od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie, a jeszcze bardziej po sercu, żeby doświadczyć gdzieś pięknego wschodu słońca. Zainspirowana Joanną S-Grzybowską (klik) i jej codziennymi wschodami w Sopocie postanowiłam znaleźć takie miejsce w Tarnowie. Morza tutaj nie mamy, ale widoki zachwycają 😀 Zapraszam na zdjęcia i zachęcam wszystkich do takiego doświadczenia.

Zapowiadało się niewinnie 😉 Słońce wstało dzisiaj o 5:16, ale blokowisko na horyzoncie skutecznie opóźniło to piękne widowisko. Na szczęście chmury na niebie pięknie pokazały odbicie kolorów wstającego Słońca!

Woda również odbijała kolory wschodzącego słońca 🙂

I nagle Słońce zaczęło się uśmiechać nad budynkami!

A potem było jeszcze piękniej i piękniej…

Zjawiskowa chmura naszła na Słońce, delikatnie pokropiła i zakończyła ten cudowny spektakl Matki Natury <3

Pięknego dnia Kochani <3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamila Bachula - szczęśliwa żona i mama, z wykształcenia jest nauczycielem języka angielskiego, ale z zamiłowania tworzy bloga Zdrowa Brzózka, który powstał z potrzeby serca. W 2009 roku weszła do niestety rosnącego w liczbę grona CUdaków za sprawą zdiagnozowanego schorzenia Colitis Ulcerosa (WZJG). Świadomie szukając przyczyny tej choroby autoimmunologicznej odkrywa świat holistycznego podejścia do zdrowia, które mówi, że człowiek składa się nie tylko z ciała, ale i umysłu i duszy. Narzędziami stosowanymi przez Kamilę, które skutecznie jednoczą ciało, umysł i duszę, są Ajurwedą (starożytna medycyna indyjska) oraz joga i śmiechoterapia.